Belçika COMED Setler

Belçika COMED Setler 3 Aylık Kullanımda Karşılığını Çok İyi Şekilde Alırsınız ..

Kısaca Ürünleri Tanıyalım ; Dünyanın her yerinde kullanan profesyonel ürünler ,Cometose bağırsak düzenleyici bağırsak kremi yararlı bakteri bağırsak korucusu , hastalıkların çoğunluğu kötü bağırsak yapısından geçer bağırsakları sağlıklı olmayan kuşlar elbet hata verir o yüzden yararlı bakteri olarak haftada 3,4 defa cometose verilmelidir. Tempo 60 da kullanılırsa yanında şerbeti olur 😉

Wınmıx multivitamin kanatlıların dönemsel olarak vitamin ihtiyacını karşılar , haftada 3 kere verilmesi tercih edilir. Fertibol kalsiyum iskelet yapısı kemik yapısını güçlendirir, iskelet yapısı güçlü olan yavrular damızlıklar sağlıklı olur , Fertibol yavru gelişiminde çok önemlidir haftada 2 defa verilmesi tercih edilir , bu ürünler aynı yemde veya aynı mamada aynı anda verilebilir birbirini tamamlama destekleme özelliği vardır.

Curol Ve Fertol üretimi destekleme ; curol ve fertol üretim için çok önemlidir doğurganlığı artırır eşe hazırlar , yumurta doluluğu artırır baskınlığı yükseltir eşe hazırlamada üretimde çok etkilidir üretim öncesi haftada 4-5 defa kullanılır , üretim zamanı 2 ye 3 e düşürülür wınmıx , cometose ile verilmesi tercih edilir , Comodol mamada yemde kullanılabilir diğer ürünlerle aynı anda verilebilir karaciğeri korur iskelet yapısı güçlendirir içinde bitkisel yağlar bulundurur , haftada 2 defa kullanılması önerilir , Belçika Comed Ürünlerin en güzel yanı yemdede kullanılabilir olmasıdır ve etkisi çabuk göstermesidir sağlıklı damızlıklar sağlıklı yavrular istiyorsanız Comed ürünleri set halinde kullanın en kısa zamanda karşılığını alırsınız , ürünleri ayrıntılı olarak grubumuzda sık sık paylaşıyoruz takip ederek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz , tüyde kullanılacak , balık yağı gibi birçok ürünü ve destek ürünlerini yakında sizlere tanıtacağız. Takipte kalınız. Herkese hayırlı üretimler.

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir