Harz Roller Kanarya Beslenmesinde Sarmısak Yağı

Harz Roller Kanarya Beslenmesinde Sarmısak Yağı ve Önemi

Sarımsak kanaryalarda Gastrik salgıları harekete geçirir ve fermantasyonu ve hazımsızlığı önler. Kan dolaşımını hızlandırır solunumu açar ve parazitlere karşı koruma sağlar.

Natural Sarımsak yağı saf sarımsaktan oluşmuştur ve soya yağı ile rafine edilmiştir. Linolenic ve Linoleic asit açısından zengindir. Natural sarımsak yağı aynı zamanda E vitamini ihtiva eder buda kanaryalarda üremeyi,iyi bir kas yapısını ve iyi bir sinir sisteminin oluşması demektir.

GARLIC OIL 150 ML ( SARIMSAK YAĞI ) ;

* Sarımsak binlerce yıldır bilinen ve kullanılan bir bitkidir.

* Çok özel Şifa veren bİr bitkidir.

* Kanaryalarda Gastrik salgıları harekete geçirir ve fermantasyonu ve hazımsızlığı önler.

* Kan dolaşımını hızlandırır solunumu açar ve parazitlere karşı koruma sağlar.

* Tüm yetiştiriciler sarımsağın bu tür yararlarını bilirler ve bundan yararlanırlar bu yüzden bir diş sarımsağı kanaryaların içme sularına koyarlar. Bu metod etkili değildir, bitkinin özünden kanarya gerektiği gibi faydalanamaz.

* Natural firmasının diyetisyen ve veterinerleri bu problemi çözmek için çalışmışlardır. Ve Natural sarımsak yağını geliştirmişlerdir.

* Natural Sarımsak yağı kanaryaların sarımsaktan tam olarak yararlanmasını sağlar.

* Natural Sarımsak yağı saf sarımsaktan oluşmuştur ve soya yağı ile rafine edilmiştir..Linolenic ve Linoleic asit açısından zengindir.

* Natural sarımsak yağı aynı zamanda E vitamini ihtiva eder buda kanaryalarda üremeyi,iyi bir kas yapısını ve iyi bir sinir sisteminin oluşması demektir.

* Kanaryanın sağlıklı kalmasını sağlar doğal antibiyotiklerin en güçlüsüdür.

* Bakteri hastalıklarınında oluşmasını engeller.

* Natural firmasının Sarımsak yağı tüm dünyada kanarya yetiştiricileri tarafından güvenli bir şekilde kullanılmaktadır.

* Özel üretim formatı ile kanarya tam olarak sarımsak yağından faydalanır.

GARLIC OIL 150 ML ( SARIMSAK YAĞI ) KULLANIM ; Tüy ve Yavru Döneminde Natural Sarımsak yağını Natural Vitaminor Bira Mayası ile haftada 2-3 kez olmak şartı ile 1 kg 30 damla şeklinde uygulanır.

Yarış Zamanı Yarış dönüşü Natural sarımsak yağını Natural Vitaminor ile diyet yem ile karıştırıp aynı zamanda ertesi günde aynı şekilde 1 kg 30 damla şeklinde uygulanır.

sarmisak-yagi

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir