Nutribird C15 Granül Kuş Maması

ŞEFTALİ ÖZLÜ GRANÜL MAMA

NutriBird C 15 kuşlarınız için tam ve dengeli granül harmandır. Bu harman tamamen kuşların ihtiyaçlarına yönelik bilimsel araştırmalar sonucunda üretilmiş ve test edilmiştir. İçeriğinde taze meyveler  ve % 50 oranında tohum içermektedir. Düzenli kullanımda kuşlarda dengeli büyüme , sağlıklı bağırsak florası ,kaliteli tüyler ve sağlıklı yavrulara sahip olduğunuzu göreceksiniz. İdeal büyüklükte ve hoş aroması ile kuşlarınız kolayca benimseyecektir. Klasik mama tüketiminde isteksiz olan  kuşlar NutriBird C 15 granül mamayı daha ilgi duyacaktır. Kullanımı çok kolay ve pratiktir, paketi açıp yeterince alıp  ayrı bir kapta kuşlarınıza  verebilirsiniz.   Kuşlarınız NutriBird C15 in tamamını tüketeceklerdir. İçeriğinde bulunan özel katkılar (versele laga ürünlerine özel) kuşlarınızın her zaman sağlıklı ve kondisyonlu olmasını sağlayacaktır. NutriBird C15  özellikle yeni doğmuş yavrular ve annelerinden ayrılmış yavrularda, ölüm oranlarını ciddi şekilde azaltan bir üründür.Kuşlarınıza ilk kullanımda kademeli  olarak (alıştırarak) geçiş yapılması tavsiye edilir.

İçeriğinde tahıllar , tohumlar %50 , taze meyve %5 , bitkisel protein özleri ,şeker,mineraller , lizin,metiyoninext. Türevleri , yucca ağacı ext. , kadife çiçeği ext., frukto-oligosakkaritler , viatminler , eser elementler….

Besin değerleri:
Ham protein% 15 ,ham yağ% 16, Ham kül% 4.5, ham selüloz% 3,5 , % 0.9 kalsiyumfosfor% 0.6metionin% 0.3lisin 0.93%% 0.2 sodyummagnezyum% 0.15A vitamini 12.000 IU / kgD3 vitamini 1,200 IU / kg ‘E vitamini 30mg/kgK vitamini 1.2mg/kgB1 vitamini 1.5mg/kgB2 vitamini 8mg/kgB3 vitamini 12.5mg/kgB6 vitamini 3mg/kgB12 vitamini 20ug/kgC vitamini 25mg/kgvitamin PP 32mg/kgfolik asit 0.4mg/kgbiotin 200ug/kgkolin 550mg/kg ,treonin% 0.5triptofan , 0.13%demir 30mg/kg ,bakır 14mg/kg ,manganez 85mg/kg ,çinko 100mg/kg

VERSELE LAGA -ORLUX ÜRÜNLERİN,DİĞER ÜRÜNLERDEN  FARKLIÖZEL KATKILARI VE FAYDALARI

 

  1. Florastimul prebiyotik FOS bir benzersiz bir bileşimidir
    (Frukto-oligosakkaritler) ve MOS (Mannan-oligosakkaritler). Bu diyet şeker yalnızca iyi huylu, bağırsak bakterileri tarafından kullanılabilir olan en uygun bağırsak florasının ile sonuçlanır. Florastimul da bağırsak duvarında ve patojenik bakterilerin fazla büyümesini yapışmasını önler. Kuşlar güçlü içsel bağırsak florasının geliştirmek ve Florastimul sayesinde mide ve bağırsak sorunları ile daha az çabuk rahatsız olan.

2.KATKI  Pro-Feather Pro-Tüy bir temel yağ asitleri benzersiz bir kombinasyonu (omega-3 ve omega-6) ve kükürtlü amino asitler olduğunu. Birlikte bu ürünlerin daha hızlı tüy dökme ve daha kaliteli tüy üretir. Aslında, tüyler keratinin protein% 86 oluşur. Bu kükürtlü amino asitler, yüksek bir seviyede, diğerleri arasında, bir mineralleşmiş proteindir. Bu Pro-Tüy önemini açıklar normal bir beslenme, gelen kükürtlü mineral bu seviyelere elde etmek mümkün değildir. Buna ek olarak, Pro-Tüy içinde esansiyel yağ asitleri bağışıklık önemli bir rol oynar. Bu kuşlar çok daha az sıklıkla hasta düşmek ve enfeksiyonlara daha az duyarlı olduğu anlamına gelir.

3.KATKI Pro- Growth:Pro-Büyüme temel amino asitler, sindirilebilir kalsiyum ve L-karnitin benzersiz bir bileşimidir. Yeni bir hayata üreme döneminde inşa edilecek olan ve esansiyel amino asitler bu süreçte çok önemli yapı taşlarıdır. Esansiyel amino asitler iyi yumurta gelişimi için vazgeçilmezdir bulunmaktadır. Kalsiyum iyi yumurta kabuğu oluşumu ve sağlıklı bir iskelet yapı önemli bir rol oynayacaktır.
L-karnitin ki daha fazla bir sonucu olarak, yağ metabolizmasını artırır
enerji kullanılabilir ve genç kuşlar büyümeye teşvik etmektedir

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir